Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fasa gipsata, leucoplast, canule,

Număr anunț
DA21500232
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Alesd (CUI 4348890)
Furnizor / câștigător
SORIMED & DENTAL SRL (CUI RO29444257)
Cod CPV
33141110-4 · Pansamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.185 RON
Valoare atribuită
3.185 RON
Data publicării
17.10.2018 23:42
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 13:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.185 RON

din 3.185 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.