Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE STOMATOLOGICE

Număr anunț
DA21496678
Autoritate contractantă
ORASUL FILIASI (CUI 4553372)
Furnizor / câștigător
DENTOTAL PROTECT SRL (CUI RO6812309)
Cod CPV
33141800-8 · Consumabile dentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.013,62 RON
Valoare atribuită
1.013,62 RON
Data publicării
17.10.2018 13:49
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
17.10.2018 15:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.013,62 RON

din 1.013,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.