Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem Desktop Gaming Serioux Gamer cu procesor Intel Celeron G4560 i3-8100 Kaby Lake 3.50GHz, 8GB
- Număr anunț
- DA21488422
- Autoritate contractantă
- Casa de Cultura Friedrich Schiller (CUI 4992980)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.932,76 RON
- Valoare atribuită
- 1.932,76 RON
- Data publicării
- 16.10.2018 19:06
- Termen limită
- 22.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.10.2018 18:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.932,76 RON
din 1.932,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro