Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CEAFA DE PORC FARA OS VACCUM UE
- Număr anunț
- DA21504890
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC „JACQUES M. ELIAS” (CUI 4353200)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 160,38 RON
- Valoare atribuită
- 160,38 RON
- Data publicării
- 18.10.2018 11:22
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.10.2018 12:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
160,38 RON
din 160,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro