Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Carne si mezeluri pentru Gradinita cu program prelungit din Ciumani
- Număr anunț
- DA21501131
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Kollo Miklos (CUI 12841236)
- Furnizor / câștigător
- "BERTIS" SRL (CUI 551751)
- Cod CPV
- 15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 181,95 RON
- Valoare atribuită
- 181,95 RON
- Data publicării
- 18.10.2018 08:56
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.10.2018 09:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
181,95 RON
din 181,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro