Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BEC HALOGEN LINIAR R7S 330W
- Număr anunț
- DA21500455
- Autoritate contractantă
- AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
- Furnizor / câștigător
- RALDO ELECTRIC SRL (CUI RO28421964)
- Cod CPV
- 31512100-9 · Becuri cu halogen, liniare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 173,70 RON
- Valoare atribuită
- 173,70 RON
- Data publicării
- 18.10.2018 08:01
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.10.2018 09:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
173,70 RON
din 173,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro