Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet consumabile sudura-cercetare PN III
- Număr anunț
- DA21498693
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- GREBO 2003 SRL (CUI RO15220934)
- Cod CPV
- 44315100-2 · Accesorii de sudura (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.252,95 RON
- Valoare atribuită
- 2.252,95 RON
- Data publicării
- 17.10.2018 15:07
- Termen limită
- 22.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.10.2018 16:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.252,95 RON
din 2.252,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro