Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TOUJEO SOLOSTAR 300IU/ML*5 SPR - INSULINE GLARGINE, INSUMAN RAPID SOLOSTAR 100UI/ML 3ML*5SPR - INSUL
- Număr anunț
- DA21482594
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "SFINTII DOCTORI COSMA SI DAMIAN" RADAUTI (CUI 4327367)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
- Cod CPV
- 33615100-5 · Insulina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 734,86 RON
- Valoare atribuită
- 734,86 RON
- Data publicării
- 16.10.2018 12:28
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.10.2018 14:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
734,86 RON
din 734,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro