Ofertă acceptată Cumpărare directă

5KG BANEASA TAITEI DE CASA

Număr anunț
DA21505053
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "Nicolae Iorga (CUI 842424)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15850000-1 · Paste fainoase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
144,12 RON
Valoare atribuită
144,12 RON
Data publicării
18.10.2018 11:28
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 12:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

144,12 RON

din 144,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.