Atribuită
Anunț atribuire
Execuţia lucrărilor în cadrul obiectivului de investiții „Reabilitare clădire Colegiul National Mihai Eminescu” - rest lucrări
- Număr anunț
- SCNA1134626
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CONSTANTA (CUI 4785631)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.700.700,42 RON
- Valoare atribuită
- 1.700.700,42 RON
- Data anunțului
- 02.07.2026 14:30
- Anunț de participare
- SCN1175126
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (1)
-
20.05.2026 09:58Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns clarificari
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
BAU KLINCHER ART S.R.L. CUI 38013628
Asociați 1
EURAS SRL CUI RO 6661206
Valoare atribuită
1.700.700,42 RON
din 1.700.700,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro