Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bidoane PP colectare deseuri chimice de laborator 18.01.06-5L CU ADR si alcool sanitar 500 ml
- Număr anunț
- DA21504402
- Autoritate contractantă
- Centrul Regional de Transfuzii Sanguine Constanta (CUI 4301219)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA BRIO MEDICAL SRL (CUI RO15788340)
- Cod CPV
- 44616200-3 · Bidoane pentru deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 353,10 RON
- Valoare atribuită
- 353,10 RON
- Data publicării
- 18.10.2018 11:04
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.10.2018 11:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
353,10 RON
din 353,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro