Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dulap cu 2 usi culisabile
- Număr anunț
- DA21491190
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE URGENTA PENTRU BOLI CARDIOVASCULARE SI TRANSPLANT TARGU MURES (CUI 32051606)
- Furnizor / câștigător
- CEUSAN S.R.L. (CUI RO11171120)
- Cod CPV
- 39516000-2 · Articole de mobilier (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.098 RON
- Valoare atribuită
- 5.098 RON
- Data publicării
- 17.10.2018 10:16
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.10.2018 12:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.098 RON
din 5.098 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro