Ofertă acceptată
Cumpărare directă
achizitie scurte reflect
- Număr anunț
- DA21499023
- Autoritate contractantă
- Politia Locala Iasi (CUI 18258941)
- Furnizor / câștigător
- DORELLO S.R.L. (CUI RO5268650)
- Cod CPV
- 18220000-7 · Imbracaminte de protectie impotriva intemperiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 600 RON
- Valoare atribuită
- 600 RON
- Data publicării
- 17.10.2018 15:23
- Termen limită
- 22.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.10.2018 15:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
600 RON
din 600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro