Ofertă acceptată Cumpărare directă

folie autocolanta cu latimea de , 90 cm

Număr anunț
DA21496095
Autoritate contractantă
Scoala de Agenti de Politie '' VASILE LASCAR'' Campina (CUI 2845206)
Furnizor / câștigător
MIDA SRL (CUI RO1326120)
Cod CPV
39190000-0 · Tapet si alte acoperitoare pentru pereti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
546,75 RON
Valoare atribuită
546,75 RON
Data publicării
17.10.2018 13:28
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 08:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

546,75 RON

din 546,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.