Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE ARTICOLE DE PAPETARIE

Număr anunț
DA21503134
Autoritate contractantă
Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Galati (CUI 11361990)
Furnizor / câștigător
OPANIS 2006 SRL (CUI RO18589287)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.275 RON
Valoare atribuită
4.275 RON
Data publicării
18.10.2018 10:18
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 10:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.275 RON

din 4.275 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.