Ofertă acceptată Cumpărare directă

DOCUMENTE SCOLARE

Număr anunț
DA21502312
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII Dostat (CUI 12917180)
Furnizor / câștigător
LIBRĂRIA DANIELA SRL (CUI RO22392711)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
655,47 RON
Valoare atribuită
655,47 RON
Data publicării
18.10.2018 09:47
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 09:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

655,47 RON

din 655,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.