Ofertă acceptată Cumpărare directă

Protectie Impermeabila Pentru Saltea 120x60

Număr anunț
DA21501435
Autoritate contractantă
ORASUL CERNAVODA (CUI 4304568)
Furnizor / câștigător
NICHIDUŢĂ TRADING SRL (CUI RO29888330)
Cod CPV
19231000-4 · Lenjerie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
672,50 RON
Valoare atribuită
672,50 RON
Data publicării
18.10.2018 09:09
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 11:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

672,50 RON

din 672,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.