Ofertă acceptată Cumpărare directă

RECHIZITE

Număr anunț
DA21498499
Autoritate contractantă
U.M. 0667 Timisoara (CUI 4250700)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI RO10839469)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
571,08 RON
Valoare atribuită
571,08 RON
Data publicării
17.10.2018 14:58
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 07:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

571,08 RON

din 571,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.