Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET SE CTA.SUD - 90931/11.10.2018

Număr anunț
DA21483831
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
ELECTROMEC PROCESING SRL (CUI 38096968)
Cod CPV
30192112-9 · Cerneala pentru imprimante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.822,75 RON
Valoare atribuită
2.822,75 RON
Data publicării
16.10.2018 13:15
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 09:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.822,75 RON

din 2.822,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.