Ofertă acceptată
Cumpărare directă
hartie copiator A4
- Număr anunț
- DA21497057
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02145 Constanta (CUI 4304630)
- Furnizor / câștigător
- INK BIROTICA SRL (CUI RO32794252)
- Cod CPV
- 30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.891,70 RON
- Valoare atribuită
- 2.891,70 RON
- Data publicării
- 17.10.2018 14:02
- Termen limită
- 22.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.10.2018 14:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.891,70 RON
din 2.891,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro