Ofertă acceptată Cumpărare directă

PL613 Pachet articole sportive cf fp

Număr anunț
DA21500098
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET (CUI 4266561)
Furnizor / câștigător
ROUMASPORT (DECATHLON) (CUI RO23727785)
Cod CPV
45212200-8 · Lucrari de constructii de complexe sportive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
509,54 RON
Valoare atribuită
509,54 RON
Data publicării
17.10.2018 17:27
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
17.10.2018 17:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

509,54 RON

din 509,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.