Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie prin inlocuire telescop optic Hopkins 30 gr. diametru 4 mm 30 cm
- Număr anunț
- DA21495520
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VALCEA (CUI 2540589)
- Furnizor / câștigător
- KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI RO22505268)
- Cod CPV
- 50422000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului chirurgical (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.750 RON
- Valoare atribuită
- 6.750 RON
- Data publicării
- 17.10.2018 13:04
- Termen limită
- 22.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.10.2018 11:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.750 RON
din 6.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro