Ofertă acceptată Cumpărare directă

Imprimare diplome A4

Număr anunț
DA21495061
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ”SERAFIM DUICU” (CUI 24888674)
Furnizor / câștigător
UNOTIP SRL (CUI RO13857850)
Cod CPV
22000000-0 · Imprimate si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
71,76 RON
Valoare atribuită
71,76 RON
Data publicării
17.10.2018 12:44
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
17.10.2018 13:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

71,76 RON

din 71,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.