Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie Generator curent electric

Număr anunț
DA21492813
Autoritate contractantă
ORASUL COMARNIC (CUI 2845761)
Furnizor / câștigător
ASALT SRL (CUI RO140470)
Cod CPV
31122000-7 · Generatoare electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.825,63 RON
Valoare finală
1.825,63 RON
Data publicării
17.10.2018 11:13
Data finalizării
18.10.2018 09:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.