Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scurgator biberoane + perie spalat sticle

Număr anunț
DA21505735
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
39221190-5 · Suport de vase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60,94 RON
Valoare atribuită
60,94 RON
Data publicării
18.10.2018 11:52
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 12:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60,94 RON

din 60,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.