Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare piese electrice remorca tractor

Număr anunț
DA21501645
Autoritate contractantă
ORASUL CHITILA (CONSILIUL LOCAL CHITILA) (CUI 4420848)
Furnizor / câștigător
TEHNOPREST-2001 SRL (CUI RO9133523)
Cod CPV
34224000-3 · Piese pentru remorci, pentru semiremorci si pentru alte vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
227,98 RON
Valoare atribuită
227,98 RON
Data publicării
18.10.2018 09:19
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 14:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

227,98 RON

din 227,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.