Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE CURATENIE

Număr anunț
DA21500205
Autoritate contractantă
SCOALA PROFESIONALA ,,CONSTANTIN ARGETOIANU,, (CUI 15153789)
Furnizor / câștigător
NICOMYT COM SRL (CUI 16012079)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.044,03 RON
Valoare atribuită
2.044,03 RON
Data publicării
17.10.2018 21:45
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 13:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.044,03 RON

din 2.044,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.