Număr anunț
DA21503933
Autoritate contractantă
Comuna Stefan cel Mare (Primaria comunei Stefan cel Mare) (CUI 2612979)
Furnizor / câștigător
ECOS 91 SRL (CUI 3664119)
Cod CPV
34330000-9 · Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
911,76 RON
Valoare atribuită
911,76 RON
Data publicării
18.10.2018 10:48
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 12:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

911,76 RON

din 911,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.