Ofertă refuzată Cumpărare directă

Acumulator AA (R6) 2700 mAh

Număr anunț
DA21498021
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN SUCEAVA (CUI 4244482)
Furnizor / câștigător
AXA COMPUTERS GRUP S.R.L. (CUI RO17042388)
Cod CPV
31430000-9 · Acumulatori electrici (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
400 RON
Valoare finală
680 RON
Data publicării
17.10.2018 14:39
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
17.10.2018 15:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.