Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Acumulator Ni-cd 12 V - 650 mAh pentru defibrilator Schiller Fred Easy - Original
- Număr anunț
- DA21496705
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN SUCEAVA (CUI 7409380)
- Furnizor / câștigător
- MEDICAL CORP SRL (CUI RO10770287)
- Cod CPV
- 31430000-9 · Acumulatori electrici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.000 RON
- Valoare atribuită
- 12.000 RON
- Data publicării
- 17.10.2018 13:49
- Termen limită
- 22.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.10.2018 14:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.000 RON
din 12.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro