Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Unitate folie transfer OEM KONICA MINOLTA bizhub C203/C253/C353(P) (A02ER73022)
- Număr anunț
- DA21498321
- Autoritate contractantă
- Directia judeteana pentru cultura (CUI 4541777)
- Furnizor / câștigător
- TRITON SRL (CUI RO1970588)
- Cod CPV
- 30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.000 RON
- Data publicării
- 17.10.2018 14:51
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.10.2018 09:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.000 RON
din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro