Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctional Laser Lexmark MX317DN + Distrugatoare doc PNCCF

Număr anunț
DA21507552
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Buzau (CUI 9673400)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30191400-8 · Dispozitiv de distrugere a documentelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
802,42 RON
Valoare atribuită
970,18 RON
Data publicării
18.10.2018 13:04
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 14:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

970,18 RON

din 802,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.