Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cutit/ burghiu pentru perforator profesional TATA HP2-300/ HP4-360, HP2-520

Număr anunț
DA21507444
Autoritate contractantă
Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Iasi (CUI 5051447)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,12 RON
Valoare atribuită
252,12 RON
Data publicării
18.10.2018 13:00
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 15:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,12 RON

din 252,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.