Ofertă acceptată Cumpărare directă

51645AE (HP 45) cartus cerneala negru HP

Număr anunț
DA21506930
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02214 (CUI 14355500)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
549 RON
Valoare atribuită
549 RON
Data publicării
18.10.2018 12:38
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 12:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

549 RON

din 549 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.