Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie directa

Număr anunț
DA21503557
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU ACHIZITII PUBLICE (CUI 35000402)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI RO8122852)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
915 RON
Valoare atribuită
948,75 RON
Data publicării
18.10.2018 10:34
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 11:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

948,75 RON

din 915 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.