Ofertă acceptată Cumpărare directă

30195900-1 Table de scris albe si table magnetice (Rev.2)

Număr anunț
DA21502470
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA OTELENI (CUI 17145383)
Furnizor / câștigător
FADAK CONCEPT (CUI RO32600976)
Cod CPV
30195900-1 · Table de scris albe si table magnetice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
766 RON
Valoare atribuită
766 RON
Data publicării
18.10.2018 09:53
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

766 RON

din 766 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.