Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet produse papetarie Glodeni
- Număr anunț
- DA21501458
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA BUICA IONESCU GLODENI (CUI 29143386)
- Furnizor / câștigător
- DADY S LAND SRL (CUI 27872753)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 467,20 RON
- Valoare atribuită
- 467,20 RON
- Data publicării
- 18.10.2018 09:10
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.10.2018 09:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
467,20 RON
din 467,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro