Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnituri de birou, materiale de fucntionare clasa scolara

Număr anunț
DA21496039
Autoritate contractantă
PALATUL COPIILOR CALARASI (CUI 3797395)
Furnizor / câștigător
INK BIROTICA SRL (CUI RO32794252)
Cod CPV
30195920-7 · Table magnetice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
737,39 RON
Valoare atribuită
737,39 RON
Data publicării
17.10.2018 13:26
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
17.10.2018 14:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

737,39 RON

din 737,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.