Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie echipamente IT si periferice

Număr anunț
DA21506093
Autoritate contractantă
JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
Furnizor / câștigător
COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.131,10 RON
Valoare atribuită
4.131,10 RON
Data publicării
18.10.2018 12:04
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 12:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.131,10 RON

din 4.131,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.