Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Placa video PALIT GeForce GTX 1080Ti GameRock, 11GB GDDR5X, HDMI/DP/DVI, NEB108TT15LCG
- Număr anunț
- DA21499832
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE IN INFORMATICA - ICI (CUI RO2785503)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 30237100-0 · Piese pentru computere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.663,60 RON
- Valoare atribuită
- 18.663,60 RON
- Data publicării
- 17.10.2018 16:23
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.10.2018 09:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.663,60 RON
din 18.663,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro