Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sursa Modulara Corsair HX1200i, 1200W, 80 PLUS Platinum, ATX v2.31, PFC Activ, CP-9020070
- Număr anunț
- DA21499806
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE IN INFORMATICA - ICI (CUI RO2785503)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 30237100-0 · Piese pentru computere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.788,08 RON
- Valoare atribuită
- 1.788,08 RON
- Data publicării
- 17.10.2018 16:18
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.10.2018 09:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.788,08 RON
din 1.788,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro