Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Procesor Intel Core i5-6600K, Quad Core, 3.50GHz, 6MB, LGA1151, 14nm, 95W, VGA, BOX, BX80662I56600K
- Număr anunț
- DA21499582
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE IN INFORMATICA - ICI (CUI RO2785503)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 30211500-6 · Unitate centrala de procesare (CPU) sau procesoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 975,12 RON
- Valoare atribuită
- 975,12 RON
- Data publicării
- 17.10.2018 15:54
- Termen limită
- 22.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.10.2018 16:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
975,12 RON
din 975,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro