Ofertă acceptată Cumpărare directă

Schela metalica de fatada complet echipata

Număr anunț
DA21503206
Autoritate contractantă
Municipiul Cluj-Napoca (CUI 4305857)
Furnizor / câștigător
SCHELE-TECH SRL (CUI RO15721595)
Cod CPV
44212310-5 · Schele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134.800 RON
Valoare atribuită
134.800 RON
Data publicării
18.10.2018 10:21
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 15:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134.800 RON

din 134.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.