Ofertă acceptată Cumpărare directă

ROBINET FRANA MANA -RABA 6856

Număr anunț
DA21502829
Autoritate contractantă
U.M. 0172 Dragalina (CUI 8526893)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI RO151836)
Cod CPV
42131000-6 · Robinete si vane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
567,25 RON
Valoare atribuită
567,25 RON
Data publicării
18.10.2018 10:07
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 11:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

567,25 RON

din 567,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.