Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 10,6% sub estimat

Ozonit Super-Produs de albire si dezinfectie pentru textile pentru masini de spalat profesionale

Număr anunț
DA21495877
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA JEBEL (CUI 5189300)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI RO10543381)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.916 RON
Valoare atribuită
2.608,20 RON 10,6% sub estimat
Data publicării
17.10.2018 13:18
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
17.10.2018 13:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.608,20 RON

din 2.916 RON estimat 10,6%

Adjudecat la 89,4% din estimat · economie 307,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.