Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DALI pentru "Modernizare strazi in orasul Tg. Neamt, judetul Neamt"
- Număr anunț
- DA21504551
- Autoritate contractantă
- Orasul Targu Neamt (CUI 2614104)
- Furnizor / câștigător
- STAR CONSTRUCT SRL (CUI RO11508994)
- Cod CPV
- 79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 49.900 RON
- Valoare atribuită
- 49.900 RON
- Data publicării
- 18.10.2018 11:10
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.10.2018 14:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
49.900 RON
din 49.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro