Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VANDOREN JAVA ANCII SAXOFON ALTO 2.5
- Număr anunț
- DA21495789
- Autoritate contractantă
- SCOALA POPULARA DE ARTA ”LIVIU BORLAN” BAIA MARE (CUI 3627820)
- Furnizor / câștigător
- DOCOM ELECTRONIC SRL (CUI 15649651)
- Cod CPV
- 37321200-6 · Ancii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 403,20 RON
- Valoare atribuită
- 403,20 RON
- Data publicării
- 17.10.2018 13:15
- Termen limită
- 22.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.10.2018 13:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
403,20 RON
din 403,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro