Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Telefon Mobil Samsung Galaxy Note 9 128GB Dual Sim 4G Midnight Black, SM-N960FZKDROM
- Număr anunț
- DA21499415
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE IN INFORMATICA - ICI (CUI RO2785503)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 32252110-8 · Telefoane mobile hands-free (wireless) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.686,28 RON
- Valoare atribuită
- 3.686,28 RON
- Data publicării
- 17.10.2018 15:44
- Termen limită
- 22.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.10.2018 16:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.686,28 RON
din 3.686,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro