Ofertă acceptată Cumpărare directă

Monitor si cartuse imprimante

Număr anunț
DA21501816
Autoritate contractantă
Colegiul National Stefan cel Mare Tg. Neamt (CUI 2614325)
Furnizor / câștigător
MATRIX ONLINE SRL (CUI 30931248)
Cod CPV
33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.494,80 RON
Valoare atribuită
1.494,80 RON
Data publicării
18.10.2018 09:25
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 09:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.494,80 RON

din 1.494,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.