Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 22,0% sub estimat
PERFUZOR 120-160XPS cu cheita
- Număr anunț
- DA21499093
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC FILANTROPIA (CUI 4532388)
- Furnizor / câștigător
- INFOMED FLUIDS SRL (CUI RO16674718)
- Cod CPV
- 33194120-3 · Articole pentru perfuzii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.000 RON
- Valoare atribuită
- 19.500 RON 22,0% sub estimat
- Data publicării
- 17.10.2018 15:27
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.10.2018 14:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19.500 RON
din 25.000 RON estimat
22,0%
Adjudecat la 78,0% din estimat · economie 5.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.